KATEGORIE PRODUKTŮ

BATTIPAV LAMPO Cut – řezačka velkoformátových dlaždic (Ref. 11101)

BATTIPAV LAMPO Cut - řezačka velkoformátových dlaždic (Ref. 11101)

Ruční řezačka pro řezání velkoformátových dlaždic. Max. délka řezu: 320 cm; Max. tloušťka dlaždice: 25 mm; 3 přísavky; 2 lámací nástroje; Hmotnost: 10,5 kg; Ref: 11101

14941  (12348  bez DPH)

Skladem

Popis

Ruční řezačka pro řezání velkoformátových dlaždic BATTIPAV LAMPO Cut

Ruční řezačka Battipav LAMPO Cut je určena pro řezání velkoformátových dlaždic do tloušťky až 25 mm. Základnu řezačky tvoří 2 lišty (profily) s vysokou pevností, které se k sobě jednoduše přimontují. Výhodou řezačky je možnost připojit další lišty a tím prodloužit řeznou délku. Pogumované části lišt ochrání dlaždici před poškrábáním a zároveň stabilizují lišty při řezání. Stabilitu a přesný řez zajišťují 3 vakuové přísavky. Řezací vozík využívá 3 odolná nylonová kolečka s vysoce kvalitními ložisky pro hladký a přesný chod i po delší době používání. Řezačka se dodává se dvěma typy řezacích koleček: o průměru 15 mm pro méně tvrdé dlaždice, o průměru 22 mm pro velmi tvrdé dlaždice. Řezačka využívá dva typy lamačů/kleští. Kleště jsou určeny pro oddělování dlaždic do tloušťky 7 mm. Lámač je určen pro dlaždice do tloušťky až 25 mm.

Řezačka významně usnadňuje práci při řezání dlaždic velkých formátů. Vysoká kvalita zpracování jednotlivých součástí řezačky zajišťuje její vysokou přesnost, kvalitu řezání a dlouhou životnost.

Řezačka LAMPO Cut je součástí systémů Battipav a Battipav Light, které můžete u nás pořídit v sadě za zvýhodněnou cenu.

Obsah balení:

  • 2 ks – vodící lišta (profil) o délce 1650 mm
  • řezací vozík
  • řezací kolečka o ø15 mm a ø22 mm
  • 3 ks – přísavka pro zafixování vodící lišty
  • lámací kleště do tloušťky dlaždice 7 mm
  • lámací nástroj do tloušťky dlaždice 25 mm

Video popisující celý systém pro velkoformátové dlaždice od Battipav:

Další informace

Hmotnost 25 kg
Značka

Battipav

Další produkty