KATEGORIE PRODUKTŮ

BATTIPAV MULTI Bench – pracovní stůl pro velkoformátové dlaždice (Ref. 11201)

BATTIPAV MULTI Bench - pracovní stůl pro velkoformátové dlaždice (Ref. 11201)

Víceúčelový pracovní stůl, který je součástí systému pro řezání velkoformátových dlaždic. Rozměry pracovní plochy: 1500 x 1525 mm; Prac. výška: 810 mm; Nosnost: 200 kg; Ref.: 11201

21344  (17640  bez DPH)

Dostupné na objednávku

Popis

Víceúčelový pracovní stůl BATTIPAV MULTI Bench

Pracovní stůl Battipav MULTI Bench je praktickým pomocníkem nejen při řezání velkoformátových dlaždic. Je vyroben z 8 extrudovaných a eloxovaných hliníkových lišt, které lze rozebírat a přizpůsobovat (lze použít až 11 profilů) a 2 skládacích stojanů. Stůl poskytuje pracovní prostor, který se velmi snadno a rychle montuje a rozebírá, a který usnadňuje práci s dlaždicemi velkých formátů. Díky praktické transportní tašce je manipulace s ním hračkou. Praktický systém „B-Lock“ zajišťuje bezpečnou polohu dlaždice během práce.

Rozměry pracovní plochy jsou 1500 x 1525 mm. Pracovní výška stolu je 810 mm. Výška je stejná jako u mnoha elektrických pil Battipav a proto jej lze použít jako přídavný stůl k pile. Nosnost stolu je 200 kg (při rovnoměrně rozložené zátěži).

Pracovní stůl MULTI Bench je součástí systémů Battipav a Battipav Light, které můžete u nás pořídit v sadě za zvýhodněnou cenu.

Pracovní stůl lze rozšířit o přidávný stojan a profily. Ceny rozšíření a potřebných spojovacích prvků Vám poskytneme na vyžádání.

Obsah balení:

  • 2 ks – skládací stojan
  • 8 ks – hliníkové lišty
  • transportní taška

Další informace

Hmotnost 0.1 kg
Značka

Battipav

Další produkty